PlayStation agresywnie przejmuje ekrany graczy, a Sony zalicza zabawną wpadkę! Gigantyczna kampania marketingowa GTA 6 właśnie ruszyła z kopyta

3 godzin temu
Odpalcie dzisiaj swoje PlayStation 5, a powita was zupełnie nowy widok. Sony wytacza najcięższe marketingowe działa i przejmuje menu konsoli, aby promować Grand Theft Auto 6. Przy okazji Japończycy zaliczyli małą, ale bardzo wymowną wpadkę w mediach społecznościowych.
Uruchomcie dzisiaj swoje konsole PlayStation 5, a od razu rzuci wam się w oczy nowy, niestandardowy interfejs reklamujący najnowsze dzieło Rockstar Games. To bezpośredni efekt wielkiej umowy partnerskiej zawartej między japońskim gigantem a słynnym deweloperem. Sekcja powitalna na ekranie głównym PS5 zawiera teraz bardzo efektowną, animowaną wersję logo GTA 6. …
Idź do oryginalnego materiału