Nieuchronna katastrofa w końcu spadła na Sony i Bungie. Gracze nie wierzą, iż masowe zwolnienia to wina Destiny 2 i z pełnym przekonaniem stawiają mocne zarzuty

3 godzin temu
Bungie ogłosiło redukcję zatrudnienia. Ze studiem pożegnała się większość zespołu Destiny oraz część deweloperów Marathonu. Gracze obwiniają za wszystko kierownictwo firmy.
Idź do oryginalnego materiału