Masowe zwolnienia w Bungie grzebią markę Destiny. Sony wyrzuca twórców po cichym fiasku, a Biały Dom dorzuca do pieca kuriozalnym memem

3 godzin temu
Los Bungie wydawał się przesądzony od jakiegoś czasu, ale to i tak potężny cios. Zespół odpowiedzialny za Destiny 2 zostaje drastycznie zredukowany po zakończeniu rozwoju gry. Tymczasem najnowsza produkcja studia, Marathon, boryka się z problemami, a internet obiega wyjątkowo nietrafiony żart ze strony rządu USA.
Nie mamy dobrych wieści dla fanów Destiny 2 oraz samego studia Bungie. Po tygodniach plotek i doniesień, oficjalnie potwierdzono potężną falę zwolnień. Deweloper ogłosił znaczną redukcję etatów, która wynika z reorganizacji firmy. Głównym powodem jest ostateczne zakończenie prac nad nową zawartością do Destiny 2. Sytuacja jest niezwykle bolesna. Hermen Hulst, …
Idź do oryginalnego materiału