Koniec marzeń o wspólnej zabawie na start?! Rockstar ucina spekulacje i ogłasza bolesną prawdę o multiplayerze w GTA 6 - "To doświadczenie dla jednego gracza"

3 godzin temu
Szykujecie się na wspólną eksplorację Vice City ze znajomymi? Niestety, mamy złe wieści. Rockstar wreszcie uciął wszelkie spekulacje i oficjalnie potwierdził, iż w dniu premiery Grand Theft Auto 6 zaoferuje wyłącznie kampanię dla jednego gracza. Co zatem czeka uwielbiane przez miliony GTA Online?
Rockstar potwierdził w wiadomości przesłanej do redakcji IGN oraz na stronach sklepów cyfrowych, gdzie właśnie ruszyły zamówienia przedpremierowe, iż GTA 6 to "doświadczenie dla pojedynczego gracza". Taka deklaracja sugeruje niezwykle jasno, iż podstawowa wersja gry, wyceniona na około 349 złotych (80 dolarów), po prostu nie zawiera w pakiecie …
Idź do oryginalnego materiału